saç ekimi Karaman, saç ekim Karaman, Karaman saç ekimi, Karamanda saç ekimi, saçekimi Karaman, Karaman saç ekim merkezi, saç ekimi, saç ekim, Karaman saç ekim, Karaman saç ekimi yorumları, Karaman saç ekimi doktoru, Karaman saç ekimi yaptıranlar, Karaman FUE saç ekimi, Karaman DHI saç ekimi

saç ekimi Karaman, saç ekim Karaman, Karaman saç ekimi, Karamanda saç ekimi, saçekimi Karaman, Karaman saç ekim merkezi, saç ekimi, saç ekim, Karaman saç ekim, Karaman saç ekimi yorumları, Karaman saç ekimi doktoru, Karaman saç ekimi yaptıranlar, Karaman FUE saç ekimi, Karaman DHI saç ekimi

SAÇ EKİMİ DÜŞÜNENLERE TAVSİYELER;

Dr. Ziyaeddin Ercan saç ekimi düşünenlere önemli tavsiyelerde bulundu;

Saç sorunu yani kellik erkek nüfusunun 20 yaşından sonra başlayan yaklaşık %70 ini etkileyen bir sorundur. Saçlı bölge köklerini kaybetmeye başlamasından itibaren ne yazık ki geri dönüş mümkün olmamaktadır.Hiçbir uygulama kaybolan köklerin yerine gelmesini sağlamamaktadır.Bunun için nice ürünler kullanılmakta inanılmaz maliyetlere katlanılmakta ve sonuç kaçınılmaz olarak hüzün olmaktadır.

Bu aşamaya gelmiş olan kök kaybı yaşamış saç sorunu yaşayanlar için tek çözüm saç ekimidir. Saç sorunu olan erkek nüfusun %70 ide saç ekimini düşünmektedir.

Fakat saç ekimine karar vermekte zor bir karardır. Bu sebep ile uzun düşünme süreçleri, uzun araştırma dönemi başlar. Hep saç ekimi yaptırayım kurtulayım düşüncesi vardır. ama kime, nasıl, sonuç ne olacak endişeleride eksik değildir.

Karaman Saç Ekimi Merkezi

Saç Sorunu yaşıyorsanız, saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız;

*Saç ekiminin doktor ve ekibi tarafından yapılmasına dikkat edin. Bu iş basit bir işlem değildir. Bir cerrahi işlemdir. İşlem öncesi, işlem ve işlem sonrası takibi açısından bir doktor tarafından takip edilmeniz önemlidir.

*Saç ekimi konusunda bütün endişelerinizi doktorunuz ile paylaşın. Aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayın.

*Saç ekimi işlemini yapanların profesyonel olmaları şarttır. Size kimin ekim yapacağını bilmeniz önemlidir.

*İşlem süreci ve komplikasyonları açısından işlem ortamının gerekli hijyen şartlarına haiz olduğuna dikkat edin.

*Saç ekiminin bir süreç olduğunu sadece ekim yapmak ile bu sürecin tamamlanmadığını bilin. Bu sürecte( yaklaşık bir yıl) sizin takip edilmeniz gerektiğini unutmayın.

*Saç ekimi süreci sonunda herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşırsanız sorunu çözecek sizi yarı yolda bırakmayacak kliniği tercih edin.

*Özellikle genç yaşlarda saç ekimi yaptıracaksanız hâlihazırda var olan saçlarınızın da dökülmelerinin önüne geçmek için tedavi başlanması gerektiğini unutmayın.

*Özellikle saç ekimi öncesi görüşmede abartılı yaklaşımlardan uzak durun. Bunlar pazarlama taktikleridir. Abartılı kök miktarları ifadelerine şüpheli yaklaşın.

*Sosyal medya başta olmak üzere öncesi sonrası fotoğraflara şüpheli yaklaşın özenle inceleyin. Fotoğraflar üzerinde manipülasyon olma ihtimali vardır.

*Saç ekiminden maksimum sonucu talep edin. Yapılan işin estetik kaygı ile yapıldığını sonucunda doğal görünüm de olması gerektiğini unutmayın.

Sonuç olarak ekim yaptırdığınız kliniğe güvenin, doğru insanlara doğru zaman da doğru yerde ekim yaptırdığınıza inanın ve saç sorunundan,
kellikten biran önce kurtulun. Aynaya baktığınızda mutluluğu hissedin.

DR.ZİYAEDDİN ERCAN

MEDKLİNİK SAÇ SORUNLARI MERKEZİ

İletişim Bilgilerimiz

Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon:

Adres: Abdülaziz Mahallesi Hoca Hasan Sokak Form Apt. No:10 Meram/KONYA
☎ 0332 350 98 98
☎ 0545 350 98 98

Web Site: www.medklinik.net
Email: bilgi@medklinik.net