saç ekimi Kırklareli, saç ekim Kırklareli, Kırklareli saç ekimi, Kırklarelida saç ekimi, saçekimi Kırklareli, Kırklareli saç ekim merkezi, saç ekimi, saç ekim, Kırklareli saç ekim, Kırklareli saç ekimi yorumları, Kırklareli saç ekimi doktoru, Kırklareli saç ekimi yaptıranlar, Kırklareli FUE saç ekimi, Kırklareli DHI saç ekimi

saç ekimi Kırklareli, saç ekim Kırklareli, Kırklareli saç ekimi, Kırklarelida saç ekimi, saçekimi Kırklareli, Kırklareli saç ekim merkezi, saç ekimi, saç ekim, Kırklareli saç ekim, Kırklareli saç ekimi yorumları, Kırklareli saç ekimi doktoru, Kırklareli saç ekimi yaptıranlar, Kırklareli FUE saç ekimi, Kırklareli DHI saç ekimi

Medklinik Saç Sorunları Merkezi Siz Değerli Kırklareli’lı hemşerilerimizi saç,sakal,bıyık ve kaş sorunları için ofisimize bekliyoruz . Ön muayene ve saç analizi ücretsizdir.

Saç, Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi yaptırmaya karar veren danışanlarımızın istisnasız %100 Memmuniyet Garantisi

SAÇ EKİMİNDE HANGİ YÖNTEM TERCİH EDİLMELİDİR. FUE’Mİ DHİ’MI

Günümüzde saç ekiminde FUE ve DHI yöntemi ile saç ekimi gerçekleşmektedir. İki teknik hakkında kısaca bilgi verirsek;

FUE yönteminde ekim yapılacak greft-kök- ler micro motor ile ense bölgesinden alınmakta açıklık olan yerlere kanallar açılarak bu greft-kök- ler ile ekim yapılmaktadır.

DHI yönteminde ise yine greft-kök-ler micro motor ile ense bölgesinden alınmakta açıklık olan yerlere kanal açılmadan saç ekimi için özel üretilmiş kalemler aracılığı ile bu greft-kök- ler ile ekim yapılmaktadır.

Danışanlarımızın sık ca sorduğu konu hangi yöntemi tercih etmeliyiz. Medklinik Saç Sorunları Merkezi olarak kliniğimizde her iki yöntem ile de ekim yapmaktayız. Bu sebep ile her iki yöntemi de danışanlarımızın greft-kök- durumlarına, açıklık alanlarına, beklentilerine göre değerlendirmekte ona göre en uygun yönteme karar vermekteyiz. DHI ve FUE yöntemini de uygulayabilen bir klinik olarak tercihimiz tamamen danışan yararına ve objektif bir tercih olmaktadır.

Kırklareli Saç Ekimi Merkezi

DHI ve FUE yöntemi arasında tercih nedenlerimize gelirsek:

DHI yönteminin artıları;

*Daha sık ekim yapılabilinmektedir.

*Daha iyi ekim yönü verilebilinmektedir.

*Daha çabuk iyileşme mümkün olmaktadır.

DHI yöntemini klinik olarak saç kesimi istemeyen danışanlarımızda, daha lokal açıklığı olan danışanlarımızda ve sakal, bıyık, kaş ekimi yaptığımız danışanlarımızda tercih etmekteyiz.

FUE yönteminin artıları;

* Bir seans da daha çok greft-kök- ekimi mümkün olmaktadır.

*Daha maliyeti düşük bir ekim için tercihtir.

*İşlem süresi daha kısa sürmektedir.

DHİ yöntemini daha geniş açıklığı olan danışanlarımızda, daha uygun fiyat talep eden danışanlarımızda tercih etmekteyiz.

* Medklinik Saç Sorunları Merkezi , Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi düşünen danışanlarımıza bulundukları ilde veya yurtdışında Viyana, Berlin, Amsterdam, Dubai vb daha önce Medklinik Saç
Sorunları Merkezinde Ekim yaptırmış hastalarımız ile bizzat temasa geçmelerini sağlamakta, ekim kararında danışanlarımızın kafalarında en ufak bir tereddüt kalmadan kliniğimize güvenmeleri esas amacımız olmaktadır.

Whatssap 7/24 iletişim: genel olarak “Saç, Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi  ” için arama yapabilirsiniz. Derdinize hızlı çözüm bulalım.
Telefon üzerinden konuşarak daha süratli bilgi alabilirsiniz. Arama yapabilir ya da Whatssap üzerinden yazabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon:

Adres: Abdülaziz Mahallesi Hoca Hasan Sokak Form Apt. No:10 Meram/KONYA
☎ 0332 350 98 98
☎ 0545 350 98 98

Web Site: www.medklinik.net
Email: bilgi@medklinik.net